Waterkracht biedt naast verkoop van machines ook de mogelijkheid om machines te verhuren. Deze verhuuractiviteit heeft als doel om klanten kennis te laten maken met de producten. In de praktijk blijkt echter dat de verhuurmarkt nog niet optimaal benut wordt.
Tegelijkertijd werkt Waterkracht nauw samen met klanten die zelf ook machines verhuren. Het is daarom belangrijk dat de positionering van Waterkracht in de verhuurmarkt zorgvuldig wordt vormgegeven, zodat er geen sprake is van concurrentie met bestaande klanten, maar juist van een aanvullende en ondersteunende rol binnen de markt.
Tijdens deze stage- of afstudeeropdracht ga jij onderzoeken hoe Waterkracht haar positie in de verhuurmarkt kan verbeteren en hoe deze activiteit beter kan worden ingericht en gepositioneerd.
De werkzaamheden bestaan onder andere uit:
Met meer dan 50 jaar ervaring in de hogedrukreinigingsmarkt heeft Waterkracht zich ontwikkeld tot een vooraanstaand bedrijf, zowel in Nederland als daarbuiten, op het gebied van hogedruk-watertechnologie. Als dé specialist in reinigingstechniek biedt Waterkracht een uitgebreid assortiment hogedrukreinigingsmachines, pompen, tankwaskoppen, accessoires en onderdelen.
Wij zijn gespecialiseerd in het ontwikkelen en produceren van doelgerichte oplossingen voor alle reinigingsvraagstukken waar hogedruk-watertechnologie het meest geschikt is. Onze positie als expert in hogedruk-watertechnologie hebben we bereikt door onze state-of-the-art kennis, interne engineering en productie, exclusieve samenwerkingen met toonaangevende producten en componenten, en een sterke financiële positie. Waterkracht staat synoniem voor innovatieve reinigingsoplossingen.
De Varsseveldse bedrijven Contour Advanced Systems, vanRaam en Waterkracht zijn per 1 februari 2012 een samenwerking aangegaan om een Innovatiehub in de Achterhoek te starten; Innovar. In de Innovatiehub is er naast je interne begeleider ook een Hubmanager aanwezig die jou kan begeleiden. De begeleiding van de Hubmanager richt zich vooral op het proces verloop van jou leerzame periode. Daarnaast krijg je door de Innovatiehub de mogelijkheid om met andere studenten samen te werken en ervaringen uit te wisselen. Innovar is bedoeld voor studenten die met een frisse blik middels een stage, project of afstudeeropdracht de bedrijven helpen om continu te blijven innoveren. Per periode zijn er ongeveer 30 studenten die bij Innovar stage lopen of afstuderen. Er zijn al meer dan 600 studenten die bij Innovar hun stage- of afstudeeropdracht hebben voltooid! Ontdek zelf de voordelen die Innovar jou kan bieden:
Ben je enthousiast geworden en wil je graag de mogelijkheden bespreken? Neem dan contact op met Hubmanager Ella Boer via info@innovar.nl of bel 06-28224863.
Maak je interesse kenbaar en solliciteer via onderstaande link!
Solliciteren